išsirink butą
Projekto Vystytojas
© 2024 Merko statyba
Susisiekite su mumis

Apie projektą

Apie projektą

KRAŽIŲ NAMAI
Namai miesto širdyje


„Kražių namai" - išskirtinis būstas Vilniaus miesto širdyje. Dviejų atskirų korpusų, 3 aukštų su mansarda namas ir patrauklus kiemas bei požeminė automobilių stovėjimo aikštelė įsikurs ramioje oazėje Kražių g. Keli žingsniai ir Jūs jau šalia Neries, Gedimino prospekte ar Lukiškių aikštėje. Kražių g. naujakuriai savo namuose galės įsikurti jau 2015 m. IV ketvirtį, o namų statybos pradedamos jau šį rugsėjį.

Modernus ir ekonomiškas mažaaukščių namų kompleksas iškils demokratiniame kampelyje, kuriame dera ir modernūs, ir šimtametes istorijas menantys statiniai. Daug dėmesio skirta „Kražių namų" architektūriniam sprendimui, kad būtų išlaikyta aplinkos darna ir šiuolaikinės architektūros standartai. Gyvendami „Kražių namuose" galėsite mėgautis patogiai suplanuotomis individualiomis ir bendrojo naudojimo erdvėmis, jaukiu vidiniu kiemu, skoninga architektūra ir aukšta gyvenimo kokybe.

„Kražių namuose" bus 27 nuo 42 kv. m iki 112 kv. m. ploto apartamentai. Statytojai palieka galimybę sujungti keletą butų ir įsirengti itin erdvius namus. Po abiem korpusais suprojektuota 27 automobilių vietų požeminė aikštelė, vidiniame kieme - vaikų žaidimų aikštelė. Vidinėje teritorijoje netruks želdynų, o kieme planuojama kloti kuo mažiau kietosios dangos, kad gyventojus suptų daugiau žalumos.

Dviračių entuziastai įvertins požeminėje aikštelėje dviračiams laikyti įrengtas saugyklas. Pirmųjų aukštų gyventojai džiaugsis jaukiomis terasėlėmis, aukščiau gyvenantys - balkonais, kuriuose malonu pasimėgauti kavos minutėle.

Abejuose korpusuose kasdieniam komfortui įrengti liftai, kuriais pasieksite požeminę automobilių aikštelę, o sugrįžę namo į ją pateksite ir per automatinius pakeliamus vartus.

Daug dėmesio bus skiriama gyventojų saugumui. Į „Kražių namų" teritoriją bus galima patekti iš J.Savickio gatvelės, pro vidinį rakinamą kiemą. Prie visų įėjimų bus sumontuotos telefonspynės su vaizdo transliacija. Kiekvienoje laiptinėje - vos po 4 apartamentus, tad būsimų gyventojų laukia privatumas ir darni kaimynystė.

„Kražių namai" bus vieni pirmųjų gyvenamųjų namų Lietuvoje, kurių energinio naudingumo klasė - A. Šios klasės kartelė yra gerokai aukštesnė nei šiuo metu privalomos B. Vieną ir kitą klasę skiria nemažas sienų, stogo šilumos varžos šuolis. Nors kol kas A klasė gyvenamosioms patalpoms nėra privaloma, anot Pastatų sertifikavimo ekspertų asociacijos tarybos pirmininkės Audronės Kučinskienės, „Tai protingas sprendimas. Patalpos oro kokybė ir šiluminis komfortas - vieni pagrindinių gyvenimo kokybės rodiklių, ką ir kalbėti apie mažesnes eksploatavimo išlaidas ir estetiką".

Aukštą energinio naudingumo klasę užtikrina kokybiškos statybinės medžiagos ir, žinoma, nepriekaištingas statybininkų darbas bei techninė priežiūra. Merko statyba nepripažįsta jokių kompromisų, kai kalba pakrypsta apie kokybę ir technologinius, inžinerinius sprendimus.

Namuose bus centrinis šildymas su individualia buto šilumos apskaita. Visose patalpose bus įrengtas grindinis šildymas. Kiekviename bute suplanuota rekuperacinė vėdinimo sistema. Statytojai apgalvojo ir individualių kondicionavimo sistemų įsirengimą: gyventojai, norėdami įsirengti tokią sistemą, galės išorinę kondicionavimo sistemos dalį montuoti ant stogo, kad namo fasadas nebūtų vizualiai keičiamas.

Mansardiniame pastato aukšte suprojektuoti didesni prabangesni būstai (80-120 kv. m). Patalpas pagal poreikį galima sujungti į didesnius apartamentus (200-220 kv. m). Norint sukurti kuo daugiau jaukumo, medines ketvirto aukšto konstrukcijas apsispręsta palikti iš dalies atviras.


PRIVALUMAI
 

Prestižinė vieta

Kražių ir J.Savickio g. kampe jaukiai įsitaisę „Kražių namai" patiks trokštantiesiems visuomet būti įvykių sūkuryje. Pašonėje - Gedimino pr., Lukiškių aikštė, Neries krantinė, o visi miesto kultūros ir verslo traukos objektai pasiekiami pėsčiomis.

A klasės energinis naudingumas

A klasės energinio naudingumo namai leis mėgautis ypatingu gyvenimo komfortu tiek vasarą, tiek žiemą.

Mažaaukštės statybos namai ir darni kaimynystė

Tik 27 butų dviejų korpusų namai su vidiniu kiemu ir uždara teritorija leis mėgautis darnia kaimynyste ir privatumu. Kiekvienam butui suplanuotos terasos arba balkonėliai, kieme - didelė vaikų žaidimo aikštelė, o talpi požeminė automobilių aikštelė ir dviračių saugyklos nekonkuruos su žaliosiomis erdvėmis po langais.

Kokybė, tiktai kokybė!

„Merko būsto" statomi namai pasižymi bekompromise kokybe. Statyboms naudojamos ilgaamžės, patikimos medžiagos, butai suplanuojami taip, kad gyventi būtų patogu, o bendrojo naudojimo erdvės - koridoriai, liftai, požeminės aikštelės, laiptinės - pritaikytos komfortiškai kasdienybei.

Vertinantiesiems partnerystę - patikimas projekto plėtotojas

Bendrovė „Merko būstas", statanti namus jūsų ateičiai, priklauso įmonių grupei „Merko". „Merko" iki šiol įgyvendino „Bajorų dominijos", „Gabijos didžiojo" ir „Gabijos mažojo" kvartalo statybas Vilniuje. Ilgalaikė patirtis, patikimumas, statybos terminų laikymasis ir, svarbiausia, kokybė, padėjo „Merko" koncernui pasiekti ir beveik du dešimtmečius išlaikyti statybų rinkos lyderio poziciją bei gerą vardą Baltijos šalyse.