išsirink butą
Projekto Vystytojas
© 2024 Merko statyba
Susisiekite su mumis

KITI MERKO PROJEKTAI

  • BAJORŲ DOMINIJA

    Gyvenamųjų namų kvartalas Vilniuje

    BAJORŲ DOMINIJA - tai naujas, modernus, mažo aukštingumo gyvenamųjų namų kvartalas Vilniuje, Santariškėse, Mokslininkų gatvėje. Spygliuočių ir lapuočių miško apsuptyje, toli nuo miesto triukšmo - tai ideali vieta ieškantiems ramybės, bet norintiems likti arti miesto civilizacijos. Butas BAJORŲ DOMINIJOJE - optimalus pasirinkimas pavargusiems nuo daugiaaukščių namų džiunglių bei išsiilgusiems gamtos.

  • FIZIKŲ G. NAMAI

    Nauji butai Fizikų g., Vilniuje

    „Merko būstas" pristato naujus namus Fizikų g., Vilniuje, baigiamoje formuoti naujoje gyvenvietėje. Naujieji namai sukurs privačią, jaukią ir kokybišką gyvenamąją erdvę, o išplėtota infrastruktūra bei patogi transporto sistema priartins miesto gyvenimą. Fizikų g. naujakuriai savo namuose galės įsikurti jau ateinančiais metais.

Sužinokite daugiau

Jeigu neradote jums priimtino būsto, susisiekite su mumis ir pirmieji sužinokite apie "Merko" planuojamus vystyti gyvenamojo nekilnojamojo turto projektus.

Bendrovė "Merko būstas", statanti namus jūsų ateičiai, priklauso įmonių grupei "Merko". „Merko" iki šiol įgyvendino „Bajorų dominijos", Gabijos didžiojo ir Gabijos mažojo kvartalo statybas Vilniuje. Ilgalaikė patirtis, patikimumas, statybos terminų laikymasis ir, svarbiausia, kokybė, padėjo „Merko" koncernui pasiekti ir beveik du dešimtmečius išlaikyti statybų rinkos lyderio poziciją bei gerą vardą Baltijos šalyse.