Aukšta kokybė – geroms idėjoms įgyvendinti

Kvalifikuoti ir patyrę Merko specialistai ras puikų sprendimą kiekvienoje situacijoje.
Pažadų tesėjimas, kokybė ir lankstumas - tai mums svarbios vertybės.

 • VPSP projektai

  MERKO sėkmingai įgyvendina viešojo ir privataus sektoriaus partnerystės (VPSP, angliškai – Private and Public Partnership) projektus ir domisi galimybėmis toliau dalyvauti juose. Pirmasis tokių Merko projektų – Balsių mokykla, iškilusi 2011 metais. Šį projektą inicijavo Vilniaus miesto savivaldybė, projekto įgyvendintoju buvo pasirinkta UAB Merko statyba, tapusi viešojo konkurso nugalėtoja.

  2019 m. sausio 17 d. UAB Merko statyba pasirašė sutartį su Policijos departamentu prie Vidaus reikalų ministerijos dėl Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pastatų projektavimo, statybos ir paslaugų teikimo.

  Profesionalūs sprendimai

  Mes siūlome išsamius sprendimus, pritaikytus kliento poreikiams tiek privačiose, tiek viešojo ir privataus sektorių partnerystėse. Bendruose projektuose mes prisidedame savo didele statybos ir nekilnojamojo turto vystymo patirtimi. Mes konsultuojamės prieš pirkimus ir statybas, ir siūlome bendradarbiauti kuriant bei įgyvendinant projektą.

  PPP projektai

Merko kaip statybų partneris

Kaip viena didžiausių statybų bendrovių Baltijos šalyse, mes vertiname profesionalų ir į kokybę orientuotą bendradarbiavimą. Esame atviri ir lankstūs, todėl, siekdami užtikrinti geriausią rezultatą klientui, taikome praktiką, pagrįstą ilgalaike patirtimi ir naujoviškais techniniais sprendimais.

Ar žinojote, kad


Pagal VPSP projektą Merko statyba bendrovės pastatytas Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas yra pirmasis Lietuvoje energinio naudingumo A++ klasės administracinis pastatas, beveik visa jo eksploatacijai reikalinga energija gaunama iš atsinaujinančių šaltinių.

Konkurso „Lietuvos BIM projektai 2022“ apdovanojimuose kompanijos MERKO įgyvendintas „Continental Automotive Lithuania“ gamyklos plėtros projektas pripažintas geriausiu BIM projektu gamybinių pastatų kategorijoje.

Konferencijos „Skaitmeninė statyba 2019“ metu vykusio konkurso „Lietuvos BIM projektai 2019“ apdovanojimuose Merko statyba projektas „Vilnelės slėnis“ buvo pripažintas geriausiu BIM projektu gyvenamųjų pastatų kategorijoje.

Viešbučiui „Ibis Vilnius Centre“, kurį pastatė Merko statyba, buvo suteiktas galutinis „BREEAM New Construction“ sertifikatas su įvertinimu „Good“ („Gerai“). Tai pirmasis BREEAM sertifikuotas viešbutis Baltijos šalyse. Šiuo sertifikatu įvertinamas pastato poveikis aplinkai, darbuotojų ir lankytojų patogumas bei gerovė, pastato energinis efektyvumas, ekologinė apsauga ir biologinė įvairovė.


„Quadrum South“ biurų pastatas, kurį pastatė Merko statyba, sėkmingai išlaikė visus BRE patikrinimus ir gavo galutinį BREEAM sertifikatą su įvertinimu „Excellent“ („Puikiai“). Naujasis pastatas iškilo Vilniuje, verslo centre „Quadrum“, Konstitucijos pr. 21. Tai devynių aukštų pastatas, kurio plotas yra šiek tiek didesnis nei 10 tūkst. kv. m.

Šiuo metu įgyvendinami projektai

Mes statome įvairios paskirties pastatus, taip kurdami geresnę gyvenamąją aplinką ir patogesnę ateitį.