Susisiekite su mumis

KITI MERKO PROJEKTAI

  • Krokuvos73

    Gera gyventi miesto centre

    Gyvenamasis namas Krokuvos g. 73 - tai vieta aktyviam gyvenimui Vilniaus miesto centre. Naujas šešių aukštų gyvenamasis namas su požemine automobilių stovėjimo aikštele, uždaru kiemu ir saugoma teritorija įsikurs greta Konstitucijos prospekto. Čia suprojektuoti komfortiški 1-5 kambarių butai su erdviomis lodžijomis.

  • KRAŽIŲ NAMAI

    Apartamentai Vilniaus centre

    Kražių namai - išskirtinis būstas miesto širdyje. Dviejų atskirų korpusų, 3 aukštų su mansarda namas su patraukliu kiemu ir požemine automobilių stovėjimo aikštele įsikurs ramioje oazėje Kražių g. Keli žingsniai ir jūs jau šalia Neries, Gedimino prospekte ar Lukiškių aikštėje.

Sužinokite daugiau

Jeigu neradote jums priimtino būsto, susisiekite su mumis ir pirmieji sužinokite apie "Merko" planuojamus vystyti gyvenamojo nekilnojamojo turto projektus.

"Bendrovė "Merko būstas", statanti namus jūsų ateičiai, priklauso įmonių grupei "Merko". „Merko" iki šiol įgyvendino „Bajorų dominijos", Gabijos didžiojo ir Gabijos mažojo kvartalo statybas Vilniuje. Ilgalaikė patirtis, patikimumas, statybos terminų laikymasis ir, svarbiausia, kokybė, padėjo „Merko" koncernui pasiekti ir beveik du dešimtmečius išlaikyti statybų rinkos lyderio poziciją bei gerą vardą Baltijos šalyse.