Susisiekite su mumis

Apie projektą

Apie projektą

Nauji „Fizikų g. namai": tikri namai tikram gyvenimui!
 

„Merko būstas" pristato - Fizikų g. namai, Vilniuje, baigiamoje formuoti naujoje gyvenvietėje. Naujieji namai sukurs privačią, jaukią ir kokybišką gyvenamąją erdvę, o išplėtota infrastruktūra bei patogi transporto sistema priartins miesto gyvenimą. Naujakuriai Fizikų g. namuose galės įsikurti jau 2015 m. III ketvirtį, o namų statybos pradedamos jau šį rugsėjį.

„Projektuodami naują namą stengėmės išlaikyti gyvenvietės bendrą dvasią, o kokybės standartų laikėmės nei kiek nenuolaidžiaudami. Jums patiks mūsų pasiūlymas, jeigu svajote svajojate apie savus namus, tačiau konkretų būstą rinksitės logiškai ir reikliai" - kviečia „Merko" atstovai.

Estetiškos architektūros šešiaaukščiame name numatyta įrengti 38 butus su kokybiška daline apdaila. Nuo 35 iki 112 kv.m. ploto gyvenamosios patalpos dėmesingai išplanuotos taip, kad gyventi būtų patogu, o kiekvienas namų sprindis būtų panaudotas pagal paskirtį. Kad namuose būtų kuo daugiau natūralios šviesos, visi 1, 2, 3 ir 5 kambarių butai bus su balkonais ir dideliais langais.

Čia pagalvota apie viską: skoningai įrengtos bendros namo erdvės, laiptinės, sutvarkyta aplinka, prie namo išasfaltuota gatvė. Automobiliams numatytos požeminės ir antžeminės automobilių stovėjimo vietos.

Šioje gyvenvietėje baigiamas formuoti naujas kvartalas išsiskiria patraukliais architektūros sprendimais, modernia stilistika ir išplėtota infrastruktūra. Aukštos statybų kokybės gyvenamosiose erdvėse kuriasi gyvenimo darną vertinantys žmonės, o patogi lokacija gyventojams leidžia lengvai pasirūpinti kasdieniniais reikalais. Fizikų g. namai - tai butai žmonėms, kurie renkasi racionaliai, ieškodami tikrų namų, galvoja savarankiškai ir rūpinasi savo ateitimi bei savo šeima.

Fizikų g. namai skirti Jums, jei norite jausti miesto ritmą, tačiau sugrįžę namo užverti duris kasdieniniam lėkimui. Mėgaujatės rytą sveikinančia saule? O gal norėtumėte palydėti į Vilniaus centrą nuriedančius saulėlydžius? Rinkitės butą su langais į norimą pusę. Rūpinatės laisvalaikiu gamtoje? Kruopščiai įvertinate vietą, statybų kokybę ir energinį efektyvumą? Nauji Fizikų g. namai tai aukso vidurys tarp miesto ir gamtos, bei tarp prestižo ir kainos. Atsikvėpkite, Jūs namie!

PRIVALUMAI
 

Naujai suformuota gyvenvietė
Mūsų statomi namai užbaigs gyvenvietę, todėl įsikūrę čia neturėsite taikstytis su greta vykstančiais statybos darbais, ir iš karto matysite pilną gyvenvietės vaizdą. Naujojoje gyvenvietėje nėra senos statybos namų, o visi gyventojai yra naujakuriai, kuriems, kaip ir Jums, svarbu puoselėti savo aplinką. Fizikų g. namai - tai naujai suformuoto kvartalo veidas ir privalumai.

Kokybė, tiktai kokybė!
„Merko būsto" statomi namai pasižymi bekompromise kokybe. Statyboms naudojamos ilgaamžės, patikimos medžiagos, butai suplanuojami taip, kad gyventi būtų patogu, o bendro naudojimo erdvės - koridoriai, liftai, požeminės aikštelės, laiptinės - pritaikytos komfortiškai kasdienybei.

Projekto išskirtinumai:
- Rekuperacinė vėdinimo sistema
- Mediniai langai su 3 stiklų paketais
- Dideli balkonai
- B energetinio naudingumo klasė
- Kokybiška dalinė apdaila

Butai kiekvieno poreikiams
Šešiaaukščiame name numatyta įrengti 38 butus su kokybiška daline apdaila. 1, 2 , 3 ir 5 kambarių butai bus nuo 35 iki 112 kv.m. ploto. Pirkėjui pageidaujant galima apjungti kelis butus. Patalpos dėmesingai išplanuotos taip, kad gyventi būtų patogu, o kiekvienas namų sprindis būtų panaudotas pagal paskirtį. Kad namuose būtų kuo daugiau natūralios šviesos, visuose butuose bus balkonai ir dideli langai.

Vertinantiems partnerystę - patikimas projekto vystytojas
Bendrovė "Merko būstas", statanti namus Jūsų ateičiai, priklauso įmonių grupei „Merko". „Merko" iki šiol įgyvendino „Bajorų dominijos", Gabijos didžiojo ir Gabijos mažojo kvartalo statybas Vilniuje. Ilgalaikė patirtis, patikimumas, statybos terminų laikymasis ir, svarbiausia, kokybė, padėjo „Merko" koncernui pasiekti ir beveik du dešimtmečius išlaikyti statybų rinkos lyderio poziciją bei gerą vardą Baltijos šalyse.

Gyventojų atsiliepimai
Greta Fizikų g. namai butų yra pastatytas mažaaukščių namų kvartalas "Bajorų dominija", kuriame jau įsikūrė gausus būrys gyventojų. Jei dvejojate, aplankykite naujakurius pasitarti, apžiūrėti bendro naudojimo erdvių, pasiteirauti apie gyvenimo kokybę.

Estetiška architektūra
Gyvenvietės vientisumas bei modernūs, architektūriškai tarpusavyje derantys pastatai lėmė ir projekto "Fizikų g. namai" architektūrinį sprendimą. Įsivaizduokite, kas lauks už Jūsų būsto durų: skoningai įrengtos bendros namo erdvės, laiptinės, sutvarkyta aplinka, prie namo išasfaltuota gatvė.

Saugumu pasirūpinta
Savo namuose jausitės saugiai. Kiekviename bute įrengtos telefonspynės, šarvuotos durys, įrengta priešgaisrinė signalizacija laiptinėse ir gaisro davikliai butuose. Kieme ribotas automobilių vietų skaičius, o automobilių eismas nėra intensyvus, tad galėsite pasitikėti aplinka.

Susisiekimas
Iš mūsų namų bet kurią miesto vietą patogiai pasieksite automobiliu, viešuoju transportu ar dviračiu. Per kelias minutes nueisite iki viešojo transporto stotelės arba automobiliu išvažiuosite į Vilniaus transporto arteriją - Geležinio vilko gatvę, kuria iki miesto centro vos 7 min. kelio. Dirbsite, mėgausitės kultūriniais renginiais miesto širdyje, o savo namuose pasinersite į pelnytą poilsį. Užbaigus namo statybas Fizikų g. bus išasfaltuota gretima gatvė, o Jūsų automobiliui bus įrengtos požeminės ir antžeminės stovėjimo vietos.

Atgaiva mieste
Gyvenvietėje tikrai rasite malonių pasyvaus ir aktyvaus poilsio zonų: netoliese skverelis su fontanu, dviračių takai, miškelis - viskas ranka pasiekiama. Vasarą dviračiais greitai pasieksite Žaliųjų ežerų kraštovaizdžio draustinį, kur galėsite atsigaivinti ežero vėsa ar paiškylauti, ir Verkių parką, kur galėsite pasimėgauti gamtos ir architektūros darna. Žiemą Verkių regioniniame parke globosite paukštelius, pripildysite jų lesyklėles. Pailsėsite neišvykdami už miesto: gyvenant Fizikų g. namuose tai visai paprasta...

Išsirinkote butą? Susipažinkite su bankų pasiūlymais įsigyjant namus šiame projekte.