Slapukų politika

Slapukų politika

Kas yra slapukai?

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, išsaugoma jūsų kompiuteryje ar mobiliajame įrenginyje, kai lankotės svetainėje, kuri prisimena jūsų veiksmus ir nuostatas (prisijungimą, kalbos pasirinkimą ir kt.), kad jums nereikėtų iš naujo įvesti savo nuostatų, kai lankotės svetainėje pakartotinai.

Slapukų rūšys

  • Techniniai slapukai užtikrina svetainės veikimą ir yra būtini norint aplankyti svarbias svetainės dalis.
  • Funkciniai slapukai įgalina atlikti specialias funkcijas ir suasmeninti svetainę.
  • Analitiniai slapukai renka neasmeninę informaciją apie svetainės lankytojus ir naudojimąsi svetaine, kad būtų galima įvertinti ir pagerinti svetainės darbą.
  • Reklaminiai ar rinkodaros slapukai leidžia rodyti tinkamiausius skelbimus svetainės lankytojams, matuoti reklamos kampanijų efektyvumą ir sukurti profilį tikslinei reklamai rodyti kitose svetainėse. Informacija renkama nesuasmeninta forma.

Slapukų valdymas

Slapukus galite užblokuoti suaktyvinę naršyklės nustatymus, kurie neleidžia išsaugoti visų ar kai kurių slapukų. Tačiau blokuodami slapukus negalėsite pasiekti kai kurių mūsų svetainės dalių, funkcijų, ar bendrai visos svetainės. Daugiau informacijos apie slapukus, kaip juos valdyti ir ištrinti, apsilankykite www.allaboutcookies.org ir www.youronlinechoices.com svetainėse, taip pat jūsų naršyklės skyriuje Pagalba.

Slapukų politikos pokyčiai

Mes pasiliekame teisę keisti šią slapukų politiką. Mes paskelbsime politikos atnaujinimus savo svetainėje ir, jei reikės, pažymėsime juos savo pranešime naršyklėje.