Merko namai – kokie jie?

Merko namai – kokie jie?

Pilnavertė gyvenamoji aplinka

Planuodami ir statydami namus, mes remiamės per dešimtmečius įgytomis žiniomis ir patirtimi,  pasitelkiame geriausius partnerius kurdami saugius, ekologiškus ir patvarius namus. Visuose Merko butuose palaikomas sveikas ir malonus vidaus klimatas, juose įrengtas energiją taupantis grindinis šildymas. Kai kuriuose mūsų gyvenamuosiuose namuose įrengti išmaniųjų namų sprendimai: juose per jutiklinį valdymo  skydelį, išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu galima reguliuoti buto šildymą bei vėdinimą, atidaryti namo lauko duris atėjusiems svečiams.

Jaukumas ir komfortas

Norime, kad kiekvienas buto pirkėjas ir jo šeima puikiai jaustųsi naujuose namuose. Bendradarbiaudami su pripažintais architektais, mes kuriame gerai suplanuotus, funkcionalius, erdvius namus, kuriuose gausu šviesos. Norėdami paversti butą namais, mes įtraukiame interjero dizainerius ir galime pasiūlyti pilną viso buto apdailą. Siūlome platų interjero dizaino paketų asortimentą ir naudojame aukštos kokybės įrangą bei apdailos medžiagas, kad sukurtume ilgalaikę vertę. Mūsų apartamentuose yra pakankamai elektros lizdų, o jungikliai yra praktiškiausiose vietose. Vonios kambariuose su visa apdaila yra įrengiama ir santechnika.

Energijos taupymas ir sąnaudų efektyvumas

Merko namai vartoja mažai energijos, nes juose įgyvendinti energiją taupantys sprendimaniai. Mes turime patirties statant A energinės klasės namus nuo 2013 m. Nuo 2020 m. mūsų vystomi nauji projektai yra projektuojami ne žemesnės nei A+ energinio efektyvumo klasės. Statydami butus, mes apgalvojame praktišką pastato formą ir parenkame geriausią įmanomą būsto orientaciją saulės atžvilgiu. Mes įrengiame efektyvias rekuperacijos ir vėdinimo sistemas, išorines sienos konstrukcijas, duris ir langus, pasižyminčius geromis šiluminės varžos ir akustinėmis savybėmis.

Namų saugumas

Įrengiame centrinio rakto sistemas ir nuo kopijavimo apsaugotus raktus. Naujų Merko namų įėjimuose – telefonspynės, turinčios filmavimo funkciją. Taip pat naudojame statybines technologijas apsaugančias Jūsų namus nuo netikėtų įvykių.

Aplink namus nutiesiame apšviestus kelius ir gatves, o vaikų žaidimų aikštelėse montuojame saugią įrangą. Planuodami parkavimo ir kiemo teritorijas atsižvelgiame į visų naudotojų poreikius.

Kokybiškas darbas

Kokybė mums yra svarbi planuojant ir projektuojant, taip pat atliekant statybos bei vidaus apdailos darbus. Turėdami daugiau nei 30 metų patirtį, mes žinome, kaip laikytis projektų terminų ir aukštų Merko standartų; to paties reikalaujame ir iš savo subrangovų bei partnerių. Mes pasitelkiame kvalifikuotus techninės priežiūros specialistus. Nors aikštelės komanda yra atsakinga už nuolatinę priežiūrą, Merko kokybės specialistai taip pat tikrina atitiktis ir konsultuoja techniniais klausimais. Didesnių pirkimų atveju mes tikriname produktų atitiktį dar prieš tiekėjui juos pristatant.