Apie projektą

Gera gyventi miesto centre

Gyvenamasis namas Krokuvos g. 73 – tai vieta aktyviam gyvenimui miesto centre. Naujas šešių aukštų gyvenamasis namas su požemine automobilių stovėjimo aikštele, uždaru kiemu ir saugoma teritorija įsikurs greta Konstitucijos prospekto. Čia suprojektuoti komfortiški 1-5 kambarių butai su erdviomis lodžijomis.

Krokuvos g. 73 namo statybos pradedamos 2015 metų liepos mėn., o naujakuriai naujuose namuose galės įsikurti 2016 metų rugsėjį.

Viskas čia pat 5 min. atstumu:

  • Pėsčiomis pasieksite Jaunimo laisvalaikio centrą, vidurinę mokyklą ir besikuriantį Japonišką sodą. Visai čia pat Vilniaus miesto savivaldybė, prekybos centrai „Europa" ir „Panorama" bei profesionalus futbolo stadionas. Greta sparčiai kuriasi nauji aukštos klasės verslo centrai.
  • Gyvenamojo namo kaimynystėje gausu žalių gamtos oazių aktyviam poilsiui ar ramiam atokvėpiui - Neries krantinė, Vingio parkas, senamiestis.
  • Automobiliu per kelias minutes pasieksite „Siemens" pramogų areną, PLC „Akropolis" ar Katedros aikštę.

Šiuolaikiškas daugiabutis Jūsų komfortui

Krokuvos g. 73 gyvenamasis namas statomas taikant aktualius ir pažangius projekto vystytojo „Merko" sprendimus patogiam gyvenimui mieste. Įsikurkite centre ir kasdien mėgaukitės gražiausiomis sostinės gyvenimo akimirkomis.

Kokybiškos statybinės medžiagos ir profesionalus įrengimas užtikrina aukštą namo energinio naudingumo klasę ir akustinio komforto lygį. Taip pat Krokuvos g. 73 gyventojai galės įvertinti rekuperacinės sistemos naudą, kuri ne tik užtikrina visada gaivų orą bute, bet ir nejuntamai ir tolygiai jį paskirsto po kambarius. Butų langai - mediniai su trijų stiklų paketu. Statytojas, atsižvelgdamas į klientų poreikius, numatė galimybę gyventojams įsirengti individualias kondicionavimo sistemas butuose. Dviračių entuziastai savo inventorių ir kitus reikmenis patogiai sutalpins požeminėje aikštelėje suprojektuotose dviračių laikymo saugyklose.

Projekte daug dėmesio skirta gyventojų saugumui - uždaroje gyvenamojo namo teritorijoje ir požeminėje aikštelėje įrengtos stebėjimo kameros, praėjimo kontrolė. Jaukiame uždarame kieme planuojama įrengti žalią erdvę su suoliukais ir vaikų žaidimų aikštele, kuria galės mėgautis namo gyventojai ir jų svečiai.