Verslo segmentai

Merko teikia įvairias statybų paslaugas generalinės rangos, inžinerinės statybos (įskaitant energetinius objektus ir lauko inžinerinius tinklus), nekilnojamojo turto plėtros (įskaitant gyvenamojo būsto pardavimą, ilgalaikes investicijas į nekilnojamąjį turtą ir komercinio nekilnojamojo turto projektus) ir kitose susijusiose srityse (konsultacijos, techninė priežiūra, projektavimas).

Kaip generalinis rangovas Merko teikia visapusiškus projekto valdymo grandinės sprendimus, pradedant klientų poreikių išsiaiškinimu, projekto statybos kainos įvertinimu ir baigiant projekto statybos įgyvendinimu.

Statybos aikštelėse dirbančias komandas renkame iš geriausių bendrovės specialistų, atsižvelgdami į statybos darbų sudėtingumą ir apimtį. Statybos aikštelės komandai padeda administracijos darbuotojai, atsakingi už saugą, kokybės kontrolę, planavimą bei projektavimą.

Bendradarbiaudami su klientais ir partneriais, orientuojamės į darbų atlikimo profesionalumą bei kokybę. Esame atviri, sąžiningi, konkretūs ir tikslūs, tesime savo pažadus.