Merko namai

Merko yra gyvenamojo būsto rinkos lyderis Baltijos šalyse – nuo 2001 m. pastatėme namus tūkstančiams šeimų. Kad mūsų statiniai atitiktų klientų lūkesčius ir užtikrintume aukščiausią kokybę, mes patys atsakingai vykdome visus naujų namų statybos etapus: sklypo ir vietos parinkimą, planavimą, projektavimą, statybą, butų pardavimą ir garantinį aptarnavimą.

Norime žmonėms sukurti geriausią gyvenamąją aplinką. Planuodami ir statydami naujus namus atsižvelgiame į naujakurių poreikius ir pageidavimus, energinį naudingumą, keliame aukštus statybos ir vidaus apdailos kokybės reikalavimus. Pasitelkdami savo žinias ir patirtį siekiame sukurti tokius namus, kurių vertė laikui bėgant nekristų.

Merko namai visuomet bus aukšto energinio naudingumo, turės gerą garso izoliaciją, apsaugančią nuo vidinio bei išorinio triukšmo, ir sveiką vidaus patalpų mikroklimatą.

Visi nuo 2014 m. Merko būsto projektuojami ir statomi namai turi rekuperacinę vėdinimo sistemą, užtikrinančią mechaninį patalpų vėdinimą, kurio metu šalinamo oro šiluma grąžinama į vėdinimo įrenginį ir naudojama tiekiamam lauko orui pašildyti. Taigi būsite užtikrinti, kad patalpose esantis oras visada yra šviežias ir sveikas, o energijos sąnaudos šildymui minimalios.