Kokybė

STATYBOS KOKYBĖ

Per daugiau nei 20 metų sukaupta patirtis statybų ir nekilnojamojo turto plėtros sektoriuje leidžia užtikrinti Merko projektuojamų ir statomų namų kokybę.

Kokybės kontrolė pradedama jau projektuojant: dirbame tik su geriausiais architektais, projektuotojais ir inžinieriais, atsižvelgiame į pastatytų namų savininkų atsiliepimus ir potencialių klientų lūkesčius. Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje Merko pastatė ir pardavė daugiau kaip 3 tūkst. butų.

Statybos aikštelėje kokybės kontrolė atliekama keliais lygiais: samdomi nepriklausomi techniniai prižiūrėtojai, Merko kokybės užtikrinimo specialistai tikrina, kaip darbai atitinka statybos technologijos ir kokybės reikalavimus. Visus Merko būsto projektus Lietuvoje įgyvendina UAB Merko statyba, atliekanti ir garantinį aptarnavimą.

Energinis naudingumas

Nuo 2013 m. Merko būstas projektuoja ir stato namus, kurie atitinka ne žemesnę nei B energinio naudingumo klasę. Merko turi patirties ir statant būstą, atitinkantį A energinio naudingumo klasę: pirmasis toks namas baigtas statyti 2013 m. Taline (Raagu g.). Šiuo metu statomi namai Kražių gatvėje, Vilniuje, taip pat atitiks A energinio naudingumo klasę.

Pastatus projektuojame taip, kad jie būtų racionalios formos, o kiekvienam butui parenkame geriausią kryptį pagal keturias pasaulio šalis.

Visi nuo 2014 m. Merko būsto projektuojami ir statomi namai turi rekuperacinę vėdinimo sistemą, užtikrinančią mechaninį patalpų vėdinimą, kurio metu šalinamo oro šiluma grąžinama į vėdinimo įrenginį ir naudojama tiekiamam lauko orui pašildyti. Taigi būsite užtikrinti, kad patalpose esantis oras visada yra šviežias ir sveikas, o energijos sąnaudos šildymui minimalios.

Remiantis faktiniais UAB „Vilniaus energija“ duomenimis, Merko pastatyti namai Gabijos gatvėje ir Mokslininkų gatvėje (Bajorų dominija) yra vieni iš mažiausiai energijos sunaudojančių namų Vilniuje.

INTERJERO SPRENDIMAI

Rūpinamės, kad šeimoms naujieji namai kuo greičiau taptų savi, todėl juos planuodami kliaunamės pripažintais architektais, kuriančiais šiuolaikiškus, funkcionalius, erdvius, šviesius ir jaukius namus.

Estijoje ir Latvijoje visi Merko statomi ir parduodami namai yra su visa apdaila, todėl puikiai žinome, kokio lygio ir kokybės turi būti dalinė apdaila, kad visiškai įrengdami butą klientai turėtų kuo mažiau rūpesčių.

Esant klientų poreikiui, butus įrengti galime ir Lietuvoje.

GARANTIJA

Namams, kuriuos kuria ir stato Merko, suteikiama penkerių metų garantija. Šiuo laikotarpiu greitai sprendžiame namų savininkų problemas, savo sąskaita atlikdami darbus, kuriems galioja garantija.

Iškilus problemoms garantiniu laikotarpiu, prašome mus nedelsiant informuoti, užpildant garantinių aptarnavimų registracijos formą.